_136

Je pravda, že tyto psychologické kinetické hlavolamy pomáhají člověku od stresu a úzkosti?

Odpovědi
Disraeli

Hlavolam? Vždyť to o sebe jen ťuká, ne? Houpačka, doslova. Hlavolam je nějaká logická hádanka, prolém, který je třeba vyřešit a žádá si logiku, popřípadě kreativitu.
Tohle je v podstatě jen na dívání (nebo poslouchání). Ale ano, uklidňující to asi je, má to v sobě takové ty základní hypnotické pohyby (a ty jsou uklidňující). Mimo pohyb taky pravidelný zvuk o „správných“ tónech, které též můžou uklidňovat. Odreaguje, člověk se na to soustředí anebo si s tím může hrát (kterou z nich rozpohybuje, jednu, dvě nebo tři…a pak sledovat reakci) a taky určitě i návštěvy to zaujme. ;)