gold

Zdravím, chtěl bych se zeptat. Po přepisu firmy, jak dlouho se čeká než se na internetu ukáže nové jméno firmy? Děkuji

Prepis firmy
Doplňuji:
Ptám se na SRO,zodpoví mi to někdo?

Odpovědi
Pepa25

Otázka nedává smysl. Co to je přepis? Došlo ke změně obchodní firmy (lidově názvu) formou notářského zápisu? Zajištoval notář i návrh na zápis do obchodního rejstříku nebo sis to dělal sám? Obecně by měly zápisy trvat jen několik dnů …

MK44

Pro gold: Přepisem myslíte změnu názvu subjektu?
Na internetu myslíte na internetových stránkách Obchodního rejstříku MS? Od podání návrhu rejstříkovému soudu nebo od jeho rozhodnutí?
Zkuste svůj dotaz definovat přesněji. Třeba se najde někdo, kdo s tím má zkušenost.