Lgee

Zdálo se vám někdy o tom, že jste spali?

Ve snu jste třeba ležely na posteli a usínaly a nadlefn usnul

… spaly, nepatři spali? Nebo se ptáte jen žen?

Nejlepší odpověď
dubraro

Copak o tom, že jsem spal … ale s kým jsem spal!

Další odpovědi
Kepler

Můžou odpovídat i kluci, nebo je to opět jen pro ženy?
Ano, jako malý kluk se mi zdálo, že se mi chce hrozně čurat. Tak v tom snu jsem si, přece se mi to jenom zdá, takže si ulevit můžu. No, probudilo mě nějaké divné mokro…

elkon

A co je to nadlefn?

Dochy

Jo
A pamatuju, že jednou jsem měl rekurzivní sen o vstávání… Zkrátka takhle spím a ve spánku si říkám, že by bylo opravdu třeba se vzbudit, že mám nějakou práci, tak se tedy vzbudím, vstanu z postele, ale pak si uvědomím, že vlastně spím, že se mi to vstávání jen zdálo a uvědomím si že bych se měl vzbudit, tak se vzbudím, vstanu s postele, ale pak......
😉

anonym

To ani ne, zpravidla se mi spíš zdá, že jsem vzhůru 🙂

Klaproth

Koleduješ si o ban. Tohle je tvůj několikátý dotaz, ve kterém oslovuješ pouze ženy. Mysli na genderovou vyváženost!

Mc Merkurion

… se mi zdá, že jsi se rozhodl mužské osazenstvo ignorovat …