zjentek

Zdá se vám, že se v tyto dny více upínáte k pití alkoholu?

Zdá se vám, že se ve dny COVIDA více upínáte k pití alkoholu?

„Ta situace je psychicky náročná, je to stres. Řada jedinců už teď tuší, že bude mít problémy, že krachne jejich živnost, takže si umím představit, že situaci budou řešit alkoholem. Obecně je to tak, že lidé, co měli dispozice, budou pít dál. Ti, co závislí nejsou, se mohou v rámci strachu z budoucnosti k pití nyní více upínat,“ >> https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/koronavi­rus/clanek/ce­si-v-dobe-karanteny-piji-vice-alkoholu-pozor-na-miru-varuji-odbornici-40318898?seq_­no=3&source=hp&dop_a­b_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&ut­m_source=www.sez­nam.cz&utm_me­dium=z-boxiku&utm_cam­paign=null

Nejlepší odpověď
Kepler

Já jsem spíš ubral plyn, i když to člověka trochu převede k jiným myšlenkám. Ale ty stavy na druhý den…kocovina a depka jak cyp.

Další odpovědi
marci1

Ani ne, i když takové orosené čepované se šlehačkovou pěnou v lesní hospůdce člověkovi chybí. 🙂

Kajoch

Ano,proč ne.Máte-li to pod kontrolou....­..život takový,je potom o něco snesitelnější…

agentpv

za celou dobu jsme vypili s manželkou 3 sedmičky vína, + žena občas lahváč = pijeme méně! Já jsem se dávno naučil neřešit problém alkoholem, ale takové točené pivo bych si dal, klidně i sedm.

Drap

Určitě ne

Edison

A vůbec to nejni špatnej nápad. Prej se má konzumovat hodně ovoce. Jdu si otevřít hruštičku… Domácí… 🙂

yuko

Alkohol je to posledni, co me ted zajima.

dubraro

Ani ne, pozoruji spíše pokles spotřeby. Piju prakticky jen pivo a kdo se má pořád tahat s basama lahváčů…

cochee

Ne, naopak. Pivo si dám tak jednou za deset dní, když si vzpomenu, že ve sklepě stojí flašky na schodech. Na gořalu si nevzpomenu vůbec.

zjentek

Z mé srany jde o něco jako sociologický průzkum, děkuji.