Avatar uživatele
zjentek

Zdá se vám, že se v tyto dny více upínáte k pití alkoholu?

Zdá se vám, že se ve dny COVIDA více upínáte k pití alkoholu?

„Ta situace je psychicky náročná, je to stres. Řada jedinců už teď tuší, že bude mít problémy, že krachne jejich živnost, takže si umím představit, že situaci budou řešit alkoholem. Obecně je to tak, že lidé, co měli dispozice, budou pít dál. Ti, co závislí nejsou, se mohou v rámci strachu z budoucnosti k pití nyní více upínat,“ >> https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/koronavi­rus/clanek/ce­si-v-dobe-karanteny-piji-vice-alkoholu-pozor-na-miru-varuji-odbornici-40318898?seq_­no=3&source=hp&dop_a­b_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&ut­m_source=www.sez­nam.cz&utm_me­dium=z-boxiku&utm_cam­paign=null

Zajímavá 0 před 1485 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Já jsem spíš ubral plyn, i když to člověka trochu převede k jiným myšlenkám. Ale ty stavy na druhý den…kocovina a depka jak cyp.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Ani ne, i když takové orosené čepované se šlehačkovou pěnou v lesní hospůdce člověkovi chybí. 🙂

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kajoch

Ano,proč ne.Máte-li to pod kontrolou....­..život takový,je potom o něco snesitelnější…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
agentpv

za celou dobu jsme vypili s manželkou 3 sedmičky vína, + žena občas lahváč = pijeme méně! Já jsem se dávno naučil neřešit problém alkoholem, ale takové točené pivo bych si dal, klidně i sedm.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Určitě ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

A vůbec to nejni špatnej nápad. Prej se má konzumovat hodně ovoce. Jdu si otevřít hruštičku… Domácí… 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

Alkohol je to posledni, co me ted zajima.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Ani ne, pozoruji spíše pokles spotřeby. Piju prakticky jen pivo a kdo se má pořád tahat s basama lahváčů…

Upravil/a: dubraro

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Ne, naopak. Pivo si dám tak jednou za deset dní, když si vzpomenu, že ve sklepě stojí flašky na schodech. Na gořalu si nevzpomenu vůbec.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Z mé srany jde o něco jako sociologický průzkum, děkuji.

před 1485 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek