Shadowx

Zdá se vám tato stránka v popisku depresivní?

http://www.wor­ldometers.info/cz/

Odpovědi
Drap

Pokud potřebuji aktuální stav, tak se mi depresívní nezdá. Pokud takovou informaci nepotřebuji, nedívám se na takové stránky.

annas

Depresívní přímo ne. Zajímavé informace, jak rychle se leccos mění, dovíme se třeba o tom mnohem později.

Jen si uvědomuji, že člověk tomuto temou nestačí. že o různých událostech rozhoduje třeba vteřina a všechno je jinak.

Kepler

Mně se zdají depresivní jen čísla týkající se životního prostředí (kromě rozšiřování pouští). Ta ostatní můžeme ovlivnit jen těžko, nebo vůbec. Nebo by bylo méně depresivní, kdyby lidé umírali rychlejším tempem a rodilo se méně dětí?