zda se mě týká propuštění v lednu 2010

jsem ve výkonu trestu ve věznici s dohledem momentálně doma na přerušení trestu.Jsem odsouzen za §250odst.1,2 za což jsem dostal 1 rok a za §247 odst 1,2 a za to další rok.Výkon trestu mi končí 14.3.2010

Odpovědi
standa

Trest uložený za trestný čin PODVODU (podle stávajícího trestního zákoníku § 250, podle nového zákoníku § 209) se měnit nebude !

U trestného činu KRÁDEŽE je důležité podle jakého písmene § 247/1 jste byl odsouzen.

Pokud to bylo dle písmene „e“, tj. opakovaná krádež, tak tento trestný čin bude ´amnestován´.

Pokud se ale jednalo o krádež dle ustanovení § 247/1,a-d tak se trest měnit nebude.