Mravenec

Zaznamenali jste včera desáté výročí populární a věcné reportáže TV Nova – “Bába pod kořenem, zahřívající se močí?”

https://g.cz/baba-pod-korenem-pred-10-lety-se-pani-zdena-poprve-zahrala-moci-jako-vojaci-v-zakopech/?amp

Odpovědi
Kazatel

Text: Stalo se to večer v daleké Vysočině, Zdena se nám zapomněla v hluboké divočině. S posttraumatickým šokem v plném rozsahu zapomněla křičet o svou záchranu. Její drazí přátelé se jí hledat vydali, ,,paní Zdeno!´´ do lesa volali a stále nic.
Zdena pro televizi Nova: Když jsem byla na procházce, šprajcla jsem se pod kořen. Můj manžel mě pak celou dobu hledal. Zdeno na mě volal. ZDENO! Lal lal. Zdeno na mě volal.
Zdena líčí svůj strastiplný zážitek svým kamarádkám: Ten kdo nebyl pod kořenem a zde svůj hlas neztratil jako já, jó jako já. Kdo se neohříval močí, když se ranním chladem chvěl, ať se Vysočinou rekreovat dá. Johoho, johoho. Ahoj, Zdenu tam hoď. A pod ten Kořen! Ať pod kořen se dříve dohrabem. Johoho, johoho. Ahoj, Zdenu tam hoď. A pod ten Kořen! Ať pod kořen se dříve dohrabem. Johoho, johoho.
A poučení z této tragédie zní: Kdo neumí o kmen pleskat se domů nevrací…
ZDENO!

Mravenec

Připomeňte si také tuto kuriózní reportáž. 😀👍