salsa verde

Zažili jste v poslední době nějaký nečekaný výron slušnosti od cizích lidí?

ať to není pořád jen o tom špatném. Já tedy ten kredit, dále minulý týden jsem jela natřískaným vlakem z Pardubic do Ostravy se dvěma dětma a s kočárkem a dvě zcela mně i sobě navzájem cizí paní mi uvolnily místo a šly stát do chodbičky která byla taky plná a poslední případ-potřebovala jsem řešit na OSSZ v Ov jednu záležitost a natrefila jsem na úřednici která se na konci naší poměrně krátké rozmluvy postavila, podala mi ruku a popřála mi hezký den! Málem jsem omdlela s úsměvem na rtech. No není na to světě taky někdy krásně? 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Včera v autobusu.Jeden pán nemohl dostat dovnitř takový balík,byl moc těžký.Přiskočil další a pomohl.To jsem dlouho,velmi dlouho neviděl.
A jde to. Když se chce.

Další odpovědi
kropitko

Ne, nemám to štěstí, ale připomněla jste mi jak jsem byla v pondělí na úřadě. Pani byla nepříjemná,ne­ochotná,,no když jsem odcházela, tak jsem jí poděkovala za její ochotu,laskavos­t,popřála jí hezký zbytek dne a usmála se na ní. Dcera říkala,koukala se na ní,když jsme odcházeli,že koukala jak blázen. Tak snad se pak ke zbytku klientů chovala slušně.

dudu

Spíše jsem nedávno zažil něco jako pohlazení po duši. Byli jsme na dovolené v Tunisku – v hotelu kde většina hostů byla z Francie a Německa. Několikrát se stalo, že v jídelně někomu upadl talíř nebo sklenice a hosté vždy reagovali tak, že nemehlu zatleskali a volali bravo, personál pak s úsměvem střepy uklidil. Jak by to asi proběhlo u nás?

Luss

Me potesilo, kdyz me vcera v neprebernym mnozstvi pracovnich telefonatu kontaktoval pan s urcitym dotazem. Vysvetlila jsem mu postup, uplne stejne jako bych to rekla komukoliv jinemu (pravda je, ze v praci jsem vstricna, pokud z druhe strany neni hrubost nebo sprostota) a on mi na zaver telefonatu rekl doslova: „to je presne to co jsem potreboval. dostal jsem vycerpavajici informaci a jsem spokojenej clovek“ :) to me prislo mily…