Avatar uživatele
salsa verde

Zažili jste v poslední době nějaký nečekaný výron slušnosti od cizích lidí?

ať to není pořád jen o tom špatném. Já tedy ten kredit, dále minulý týden jsem jela natřískaným vlakem z Pardubic do Ostravy se dvěma dětma a s kočárkem a dvě zcela mně i sobě navzájem cizí paní mi uvolnily místo a šly stát do chodbičky která byla taky plná a poslední případ-potřebovala jsem řešit na OSSZ v Ov jednu záležitost a natrefila jsem na úřednici která se na konci naší poměrně krátké rozmluvy postavila, podala mi ruku a popřála mi hezký den! Málem jsem omdlela s úsměvem na rtech. No není na to světě taky někdy krásně? 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? led, annas, anonym, lorja, anonym, Danina65 před 4920 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Včera v autobusu.Jeden pán nemohl dostat dovnitř takový balík,byl moc těžký.Přiskočil další a pomohl.To jsem dlouho,velmi dlouho neviděl.
A jde to. Když se chce.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kropitko

Ne, nemám to štěstí, ale připomněla jste mi jak jsem byla v pondělí na úřadě. Pani byla nepříjemná,ne­ochotná,,no když jsem odcházela, tak jsem jí poděkovala za její ochotu,laskavos­t,popřála jí hezký zbytek dne a usmála se na ní. Dcera říkala,koukala se na ní,když jsme odcházeli,že koukala jak blázen. Tak snad se pak ke zbytku klientů chovala slušně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Spíše jsem nedávno zažil něco jako pohlazení po duši. Byli jsme na dovolené v Tunisku – v hotelu kde většina hostů byla z Francie a Německa. Několikrát se stalo, že v jídelně někomu upadl talíř nebo sklenice a hosté vždy reagovali tak, že nemehlu zatleskali a volali bravo, personál pak s úsměvem střepy uklidil. Jak by to asi proběhlo u nás?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luss

Me potesilo, kdyz me vcera v neprebernym mnozstvi pracovnich telefonatu kontaktoval pan s urcitym dotazem. Vysvetlila jsem mu postup, uplne stejne jako bych to rekla komukoliv jinemu (pravda je, ze v praci jsem vstricna, pokud z druhe strany neni hrubost nebo sprostota) a on mi na zaver telefonatu rekl doslova: „to je presne to co jsem potreboval. dostal jsem vycerpavajici informaci a jsem spokojenej clovek“ :) to me prislo mily…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek