Avatar uživatele
quentos

Zažili jste někdy slzy štěstí? Při jaké/které příležitosti?

Obě své poslední příležitosti si vybavuju velmi dobře – naposledy loni v Drážďanech na koncertě svého hudebního idolu. Po koncertě nabízela s pódia ruku a byl jsem jedním z několika šťastlivců, kterým se ji podařilo stisknout… no a napředposledy předloni ve Vídni, opět ve spojitosti s ní, a to už ve chvíli, kdy přišla na pódium…

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, dudu, ahold, da ny, Kepler před 1569 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Určitě. Myslím si, že slzy štěstí zmírňují emoce, takže jedinec se spíš s emoční nerovnováhou vyrovná.

Takže v slzách je síla, i když jde jindy o slzy smutku.

Příležitostí bylo dost, myslím si, že slzy štěstí jsou víc působivější než úsměv., který je často přetvářkou.

Jedná vzpomínka.. Byla jsem vždy dojatá, když jsem navštívila Prahu, zhlédla její památky v historické části a zasnila se. Ze snění jsem se probudila a vyhrkly mně slzy. Byla jsem šťastná, že existuje něco tak krásného.

Druhá. Nebo při povodní a tornádu jsem se třásla strachem, když hrůza skončila, slzy smutku a bolesti se proměnily v slzy štěstí. Mohlo být hůř.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ahold

ANO. když se mi narodil syn. A trvalo to několik dní po návratu z porodnice při pohledu do postýlky. Bylo to neovladatelné a krásné.

Upravil/a: ahold

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Když se mi podařil vynikající guláš a krájel jsem kolečka cibule na hotové porce na talíři .-)). Ale vážně: když mi rodina blahopřála po promoci. Do dneška nemůžu pochopit, že jsem tu školu dodělal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Téměř vždy pokud se sejde naše početná rodina. Posledně např. při srpnové oslavě mých kulatých narozenin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Takové štěstí jsem jaktěživ neměl. Zatím jsem bečel jen dojetím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Dudu a v kerý situaci konkrétně tě to chytí? (;

před 1569 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek