ShyDoe

Zažehlovací papír/folie

Ahoj, chci se zeptat, jestli se tento papír dá použít víckrát než jednou. Když na něj vytisknete obrázek a zažehlíte ho na tričko, dá se papr použít znova ? Děkuji :) P.S. někde jsem četla, že se místo toho dá použít i papír na pečení, je to pravda ? Děkuji moc :)

Nejlepší odpověď
beer

Na pečení by se snad použít dal, ale poněvadž si nejsem jist jeho zdravotní nezávadností za tímto účelem, určitě bych raději koupil pečící papír.