jjsemtujak

Závěrečné zkoušky na střední škole

Dobrý den.v září mám mít závěrečné zkoušky na střední a docela mam z toho nervy.Budu mít písemnou praktickou a ústní zkoušku doufám že to udělám.Co si myslíte o zz jsou lehký a dají se udělat snadno?(pokud člověk alespoň něco ví…)
:)

Nejlepší odpověď
Pájo

Pokud človk něco ví, dají se udělat snadno.
Vědomosti, trochu toho štěstí a pravidelně a hodně před tím spát (aspoň 14 dní mít pravidelný režim spánku).
Je třeba si uvědomit, že prvotním cílem komise není Vás vyhazovat… chtějí Vás trochu proklepnout a nekazit vám den.

Další odpovědi
bolak

U zkoušek to chodí asi tak, že čím víc víš, tím víc seš nervózní, protože tím víc toho můžeš podělat. Já bejvával vklidu.

manon

Já bych pro změnu pro jednou vyměnila role – snaž se nezkazit den zkoušejícím a předveď nějaké znalosti. Potěší to nakonec obě starny – hoď tam vyšší obrátky – tak hodinku dvě denně studia navíc a třeba poznáš, že poznání povznáší :)