roxy52

Zatěsněná okna

Jakou přesně použít pěnu na utěsnění profuku mezi oknem a rámem ?
Prej existuje něco,co se nastříka na rám okna,okno se zavře a tou hmotou se vyplní všechny profuky.

Nejlepší odpověď
honza19hk

pokud to okno už nikdy nebudeš chtít otevřít tak to zatmel touto pěnou Den Braven

Celoroční montážní pěna – trubičková 750ml – detailní popis
pro celoroční montáže a těsnění oken, dveří, prahů, prostupů trubek a kabelových průchodů. Teplotní rozsah použití při montáži –10ºC až +35ºC. Výborná tepelná a zvuková izolace. Vykazuje výbornou přilnavost k většině stavebních materiálů.
barva zelená

Polyuretanová montážní pěna. Na vyplňování spár, prostupů ve stěnách a v podlahách. Na izolování rour, utěsňování rámů oken, dveří, parapetních desek apod. Má velmi dobré hydroizolační, termoizolační a akustické vlastnosti. Aplikace dnem vzhůru. Vydatnost: 750 ml – cca 34 l, 500 ml – cca 22 l
můžeš použít jakoukoli polyuretanovou pěnu -seženeš ji např. v OBI BAUMAX HORNBACH atd. nebo v každých větších stavebninách není moc drahá asi 110–160 Kč ale POZOR: kup si pouze tu na kterou NEPOTŘEBUJEŠ TZV. PISTOLI,kup si tu obyčejnou -vypadá to jako barva ve spreji s dlouhou trubičkou -v obchde ti poradí-stačí říct že potřebuječ PU pěnu a že NEMÁŠ „pistoli“

pokud CHCEŠ to okno OTEVÍRAT TAK SE PRODÁVÁ SAMOLEPÍCÍ TĚSNĚNÍ -OBI,BAUMAX…

když to zalepíš tou pěnou tak to okno bez použití násilí neotevřeš ale zase to více těsní než to lepící těsnění

KarolínaNovo

Ahoj, manžel kupoval těsnění oken a dveří z https://www.tes­nenitexim.cz/TES­NENI-OKEN-A-DVERI-c1_0_1.htm a okna jsou utěsněná dobře. Vůbec jimi netáhne, takže jsme spokojení.