jarin78

zateplení fasády

Je možné použít na zateplení fasády podlahový polystyrén EPS 100

Nejlepší odpověď
kenyrts

Polystyren EPS 100S jsou tepelně izolační desky z pěnového polystyrenu určené pro izolaci plovoucích podlah s běžným zatížením bez útlumu hluku. Lze použít také na izolaci šikmých střech, ploché střechy s běžným zatížením, zavěšené podhledy, vnitřní izolace obvodových zdí, jádrové izolace, obvodové stěny vnější s mechanicky upravenou krycí vrstvou. Polystyren EPS 100 S má nízkou tepelnou vodivost, nízkou hmotnost ,snadná manipulace a instalace, nízká nasákavost vody, chemická odolnost a odolnost proti stárnutí.

Další odpovědi
fortin

Já mám obavu, že jestli je plocha hladká až kluzká, aby se udržely vrstvy Lepidlo perlinka. Navíc tento polystyren je křehký a provádějící pracovník musí desky lepit obvyklým způsobem tak, aby kotvení talířovými hmoždinkami bylo v místě kde je lepidlo, jinak desku přitahováním rozbije. Jestli máte na mysli momentální slevu, neriskujte protože ceny polystyrenu jsou o polovinu levnější než před lety. A je výhodné si je koupit přímo z výroby než přes stavebniny.