Anonym 12345

Zastával Sigmund Freud názor, že většina našich problémů pochází z dětství?

Nejlepší odpověď
mohuvstoupit

Freud popsal 5 základních stádií, kterými si podle něj v průběhu života prochází každý člověk. Jde o stádium orální, anální, falické, latentní a genitální. V každé fázi je přítomná určitá slast, kterou se člověk uspokojuje.

Další odpovědi
Edison

To ti tu asi těžko někdo řekne. To si budeš nastudovat velé jeho dílo a život. Jeho názory se v průběhu poznávání měnily.