Rokio

Zasloužím si podle vás základní vzdělání?

Dosáhl jsem ho poctivě? Nemělo by mi být odebráno?

A základku nemá každý. Žák může propadnout maximálně jednou na prvním stupni a jednou na druhém stupni ZŠ. Moje bývalá spolužačka ze základky v deváté třídě propadla a základní vzdělání nezískala.

Nejlepší odpověď
da ny

Psal jsi, že máš SŠ, pravděpodobně maturitu 😉
Proč nyní řešíš své základní vzdělání? Máš houby co na práci, máš roupy?
Tvé otázky se točí hlavně kolem tebe, pachatelů různých činů a kolem psychiatrie.
A je jich celkem dost, na pořádný výprask 😉
Máš nějaké jiné záliby a zájmy? Určitě ano, Věnuj jim více času a procházkám v přírodě 😉
Co má/nemá tvoje spolužačka, je její věc.

Další odpovědi
Kešař

Někoho kdysi napadlo, že základní vzdělání je základním lidským právem. Za vším hledej peníze. Pokud někdo nechce studovat, ať nestuduje, proč někomu platit vzdělání, když o něj nejeví zájem? A zásluha? Úroveň dnešního vzdělávání nestojí na zásluhách, ale na výdrži. Vše ukáže až praxe, jak se uplatníš.

elkon

Nic nám do tebe není, jen ubožák se stále vnucuje svými hovadinami.