Fun-Tomas

Zapojení parkovacího asistenta na samostatné zap/vyp

Zdravím všechny :). Mám dotaz. V autě vedu kabel od autobaterie do kabiny vozu. Teď se chci ale zeptat, jestli lze ten kabel od baterie rozdělit na + a – tak, aby mohl na něj napojit parkovacího asistenta? Zapínání/vypínání asistenta chci mít ve středovém panelu, kde mám jeden knoflík volný. Ptám se, abych to zbytečně nerozebíral a pak to stejně nešlo. Díky moc.

Odpovědi
mosoj

To víš že můžeš. Nezapoměň ale přidat ke všemu příslušné pojistky. Zkrat na autobaterii způsobí spolehlivě požár!!

Nepíšeš co všechno chceš instalovat, ale nejsnáze se dodatečná montáž dělá tak, že to připojuje na couvací světla. Jištěné to pak je a zapíná se to jenom při couvání.