Tulenisko

Existuje nějaký ohřívač, který by uměl vodu brát, např. z kanystru, a ohřívat ji?

V dílně bych rád měl teplou vodu, ale mám přístup jen k elektrine. Existuje nějaký ohřívač, který by si uměl vodu brát např z kanystru a tu ohřívat? Nebo klidně s integrovanou nádrží. Narazil jsem na beztlakovy ohřívač vody, ale i ty se mají napojit klasicky na vodovodní řad a nikde jsem nenašel právě tuto „nouzovou“ variantu. Děkuji

Odpovědi
cukrar

Musíte nějak dopravit vodu do ohřívače, buď samospádem, nebo čerpadlem.
Pro šikovného člověka neexistuje nejde.
Vemte si ispiraci z karavanů.