Lucimia

Zánět ledvin – antibiotika

Tak nakonec to nachlazení ledvin vyústilo v pyelonefritidu (zánět ledvinové pánvičky), naštěstí pouze u jedné ledviny…
Dali mi antibiotikum – Amoksiklav – 625 mg. Máte někdo zkušenost s tímto antibiotikem? Je to silný driák? Nesnáším antibiotika, vždy mám po nich mykozu v pochvě..:-(
Má někdo zkušenost s tímto lékem nebo ví, jak silný je?

Nejlepší odpověď
ten který je

Konkrétně s tímto lékem zkušenost nemám,ale bude dobré až tyto antibiotika doberete, abyste jedla hodně mléčných výrobků např. Activii a pila mléko.

Další odpovědi
martina1

Já ne,jsem alergická na PNC,ale běžně předepisujeme po operacích nebo úrazech a je většinou lidmi dobře snášen.Kupte si v lékárně laktobacilus a jezte hodně jogurtů-né typu jogobela,ale activia apod.Že musíte dojíst celé balení asi víte:-)

kájin

zánět ledvin je už vážná věc. Antibiotika jsou asi jediným řešením. Laktobacil pak pročištuje střeva od antibiotik po léčbě. Protizánětlivě a blahodárně fungují třeba některé doplňky stravy, které je – pokud máte z toho ženské problémy – preventivně brát. Já mám dobrou zkušenost s curenzymem, poraďte se s lékařem.

vyneve

zní to blbě, ale je i možnost si dávat laktobacila přímo do pochvy…to bych doporučoval (konkrétní přípravky neznám).. tam ho tím antibiotikem vyhubíte a ze střev (z Aktivie) se tam dostává hůř:)

samozřejmě, antibiotikum brát i kdyby byla mykóza…