Avatar uživatele
Lucimia

Zánět ledvin – antibiotika

Tak nakonec to nachlazení ledvin vyústilo v pyelonefritidu (zánět ledvinové pánvičky), naštěstí pouze u jedné ledviny…
Dali mi antibiotikum – Amoksiklav – 625 mg. Máte někdo zkušenost s tímto antibiotikem? Je to silný driák? Nesnáším antibiotika, vždy mám po nich mykozu v pochvě..:-(
Má někdo zkušenost s tímto lékem nebo ví, jak silný je?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda před 5056 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Konkrétně s tímto lékem zkušenost nemám,ale bude dobré až tyto antibiotika doberete, abyste jedla hodně mléčných výrobků např. Activii a pila mléko.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
martina1

Já ne,jsem alergická na PNC,ale běžně předepisujeme po operacích nebo úrazech a je většinou lidmi dobře snášen.Kupte si v lékárně laktobacilus a jezte hodně jogurtů-né typu jogobela,ale activia apod.Že musíte dojíst celé balení asi víte:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kájin

zánět ledvin je už vážná věc. Antibiotika jsou asi jediným řešením. Laktobacil pak pročištuje střeva od antibiotik po léčbě. Protizánětlivě a blahodárně fungují třeba některé doplňky stravy, které je – pokud máte z toho ženské problémy – preventivně brát. Já mám dobrou zkušenost s curenzymem, poraďte se s lékařem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vyneve

zní to blbě, ale je i možnost si dávat laktobacila přímo do pochvy…to bych doporučoval (konkrétní přípravky neznám).. tam ho tím antibiotikem vyhubíte a ze střev (z Aktivie) se tam dostává hůř:)

samozřejmě, antibiotikum brát i kdyby byla mykóza…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek