VaclavZeman

Zanechala na vas vase profese nejake zdravotni nasledky?

U me, jako snad u kazdeho prekladatele, ano. Bolesti krcni patere, bederni patere, obezitu a cukrovku. Ale to je bohuzel obeti. A co vy? Dekuju.

Odpovědi
Standa Macík

Dobrý den,

já byl třicet let učitel na základní škole a tato profese mi přivodila před šesti lety infarkt, takže se na mém zdraví podepsala hodně. Teď ji již nedělám a jsem šťastný, už nezažívám každodenní stres. Musíte ale žít zdravě, sportovat, jinak budete mít ještě horší zdraví než máte teď.

Standa Macík

Drap

Ano, zanechala.

paul1

Problémy s krční páteří od vysedávání za počítačem.

Jan Kunčar

Ano, zanechala. Po čtyřiceti letech učení, z toho dvanáct let funkce ředitele školy: vysoký tlak, cukrovka.