Anikitos

Zamilovali jste se někdy do někoho, kdo byl přesným opakem člověka, kterého byste si ve skutečnosti přáli?

Tím myslím, prostě do člověka, který je úplně opačný jako vy, má zcela jiné záliby, je zcela odlišný od vašeho ”vysněného (dokonalého)” protějšku a ani vlastně nevíte jediný důvod proč jej milujete…

Jak se něco takového vlastně může stát?

Odpovědi
Kepler

Já osobně nikdy, takové mě nechávaly chladným nebo mě dokonce odpuzovaly. Musely mít aspoň jednu vlastnost, kterou miluju.

Drap

Ne, nic takového mne nikdy nepotkalo.

aliendrone

Vysněný protějšek? Myslíš jako místo příjemné, inteligentní, sexy krasavice se zamilovat do nepřijemného, blbého zápasníka sumo? A ono to jde? ;) :D :D

zjentek

Tak to bych tě nejraději nasměroval na jednu zdejší uživatelku, která s tím nejspíš bude mít bohaté zkučenosti. Slušné chování mi to však nedovolí.

A jak se to může stát?
No někdy jednoduše stačí, když seš černá vdova. Nakonec si pěkně smlsneš!

_________

Pardon, ono vlastně není uživatelka… ona „jen monitoruje“…

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Snova%C4%8Dka_j­edovat%C3%A1

ivzez

Ne.