Banshee

Zamilovali jsme se do sebe s nevlastním bratrem, spíme spolu. Je to hodně špatný?

Nejlepší odpověď
chudst

Hodne spatne pro koho? Pro vas nebo pro rodice? Jestli nejste pokrevni pribuzni, pak vam nic nehrozi, jen mensi infarkt rodicu :) Ale pokud jsou to spravni rodice, tak to pochopi – jen jim musite dat chvilku to vstrebat.

Pokud jste pokrevni pribuzni, pak si nejsem tak uplne jist, co na to zakon, ale snad je to v pohode – poradi jini.

Další odpovědi
Elk

Jestli jde o pokrevní rodinu, tak je to nepřípustné a jedná se o inces, ale i jinak si myslím, že to není dovoleno. V každém případě bych se obrátil na odborníka – sexuologa, právníka.

anonym

Nezákonný je dle stávající úpravy incest.
U nepokrevních hrozí jen šok rodičů a okolí z narušení kulturních tradic a stereotypů.
Na 2. straně, čistě racionálně, ušetří se za 2 svatby a věno a majetek zůstane v rodině.

hanulka11

No pro někoho z rodiny to asi bude špatné- budou mít různé narážky tipu, že se to nehodí a cosi o morálce…

ale jste vlastně cizí – nejste jedné krve , tak by to nemělo vadit

žolik

To nejste první je to dost složité se zamilovat,záleží jak dalece jste v sourozeneckým vztahu,pokuď to není pokrevní spojení ať vám to vydrží ale jestli máte jednu mámu tak je to složité.můžete mít postižené dítě.

Zdroj: žolík

Janichkah

Pokud nemáte ani jednoho rodiče společného, tak po tom muže být každému h…o! vůbec bych se nestresovala, jsou daleko horší věci. navíc nejte příbuzní a pokud tím nikomu neubližujete…

Maniak658

jo