vevinka007

Zamilovala jsem se do něho, jenomže si našel jinou. Co s tím?

Ahoj, znám se s jedním klukem od nás z vesnice už téměř dlouho, cca 6 let. Ale nikdy jsme se nebavili, až asi před 2 měsíci, co se rozešel po třech letech se svou holkou, tak se jakžtakž bavíme, pozval mě k němu dom na víno, byli jsme pařit, ale to není to hlavní…
Minulou sobotu jsem navrhla, jestli nejde ven, neměl s tím problém a pozval mě i k němu domu na vínko, vzala jsem i zbytek flašky na pití a v pohodě se bavil, měli jsme zapnutou hudbu… A pak jak byl trošec opitý, tak se furt usmíval a navrhli jsme, že pojedeme do města na diskotéku, zavolal se taxík o půl noci a jelo se..
Potkali jsme tam i jednu partu – Spíše kamarády. A skvěle se bavili, furt mě líbal, hladil, tancoval se mnou. Nikoho si zas tak nevšímal, teda aspoň o tom nevím… Začala jsem k němu něco cítit, akorát co se mě nejvíc dotklo, že měl na Facebooku, že si přidal do přátel nějakou slečnu, která přímo byla z té diskotéky a seděla tam s námi, po pár hodinách přidal, že jsou spolu ve vztahu, všichni jim to přáli atd. Má stejné jméno a je mi celkem podobná, to musím uznat… Že by si hledal podobný typ?
Akorát jsem si říkala, jak je to možné, když cestou zpět z diskotéky jsem šla k němu spát, nebo spíš sám chtěl, ať jdu k němu spát.
A přes dny? Vždyť chodí na noční… Kdy měli tu možnost se setkat, to vážně nechápu, ale co vím, že je neustále na Facebooku, štve mě to! A to jsem si konečně myslela, že by On mohl být ten pravý. Omlouvám se za projev či gramatické chyby. Prosím nepište, že kluků je hafo a že mezi nimi na mě nějaký čeká, spíš mě zajímá, proč to udělal a co tím vším měl na mysli. Děkuji.

Odpovědi
Kepler

Podle popisu mi připadá, že onen kluk v tom ještě nemá jasno komu dát přednost. Tím nechci říct, že je přelétavý, vždyť předchozí vztah vydržel 3 roky (i když to není nic moc). To, že si přidal do FB nějakou holku ještě nic neznamená, nakonec od toho FB je. Myslím, že bys neměla dávat najevo žárlivost a být trpělivá. Ať se to vyvrbí jak chce, nikdy nebudeš vědět že to tak bude dobře, nebo špatně. Váš vztah je teprve na začátku.

da ny

Neplýtvat energií a zaměřit ji jiným směrem ;)
Hodně štěstí!

Drap

To se budeš muset zeptat přímo jeho. Nikdo z nás u toho nebyl, tak ani netušíme, proč to dělá.

iceT

Po dvojitém přečtení Tvého příspěvku si myslím, že Ti věnoval pozornost, protože nikdo jiný poblíž zrovna nebyl a on byl smutný z rozchodu a potřeboval nějakou berličku a Tys mu ji ochotně poskytla. Nic ve zlém, ale ono to tak někdy bývá.
Že ten chlapec je na FB denně online nic neznamená, já jsem tam taky, jen se prostě neodhlašuju.
Takže máš dvě možnosti, nežárlit a najít si jiný objekt zájmu, anebo se ho rovnou zeptat, co to jako mělo znamenat, že jste spolu trávili tolik času a on má teď vztah s někým jiným, protože komunikace mezi dvěma lidmi je základ všeho, kdo se nezeptá, nic se nedozví.

vevinka007

Kepler: Ale oni už jsou ve vztahu na Fb právě. Takže si myslím, že je pozdě.