popcorn

zamilovala jsem se do kluka a moji nej kamojdu zacal nabalovat nevite co mam delat?

Nejlepší odpověď
p-e-t

Jsem sice kluk. Ale řikám bud řekni kámošce ar si ho nevšímá. Nebo se na toho kluka vykašli :)

Další odpovědi
greycell

hrát vabank, začít též balit kamošku.ale opatrně.

venkovan

A co chceš dělat? Silou ho donutit aby balil tebe? Zřejmě sympatie nepřeskočily obousttranně, ponech si kámošku a podívej se jinde. kamarádství je v takovém případě cennější.

hanulka11

já bych nechala na něm -pro kterou z vás se rozhodne, nelámej to přes koleno, takových ještě bude .......a lepších věř mi

roxy52

Nejlépe zamilovat se jinde a nebo čekat,až je to spolu omrzí.To může v tom lepším případě trvat pár dnů a v tom horším 6O let,i víc.

poa.li

Taky si můžeš s tou kámoškou promluvit. Třba naleznete spolu řešení.. i když nevím. Každopádně nutit ho nemůžeš, no…