Miroslavst

Záludná otázka: Kdo je první?

Na operačním sále je sterilní prostředí a vše se dělá v rukavicích. Tyto rukavice personálu navléká sestra. Kdo je však navléká té sestře, která je navléká?
Pokud hodláte odpovědět, že ona si je navléká ze stojánku, kde jsou rukavice natažené, otázka zní: kdo je navléká na ten stojánek?

Nejlepší odpověď
Michal

Ty rukavice jsou ve sterilním obalu a mají takový ohyb ,přibližně 1cm.Sestra první rukavici umytá uchopí za ten ohyb ten mírně znesterilní ale vršek je sterilní, ostatní probíhá normálně a nezapomeňte,že se ti lidé myjí a to dost dlouho.

Další odpovědi
Bunnik

Na upřesnění Michala – to, že se znesterilní ohyb, znamená, že se znesterilní vnitřek rukavice, takže na povrchu zůstane vše krásně čistě sterilní :)

BIGFOOT

Miroslavste,zkusme to jinak. Jak velkej máš na motorce nárazník? Jestli menší než já na roveru tak jsem bez diskuze já první a je to vyřešený.BIGFOOT

Zdroj: pravidlo většího nárazníku