Klára K.

Záliba v zavírání se do malých prostor.

Já jsem jako kdyby antiklaustrofobik. Mám úchylku, že se ráda zavírám do stísněných prostor, např. do skříně atd. ale přitom nemám strach s otevřených prostor. Existuje pro tuto úchylku nějaký odborný název?
Doplňuji:
omg teda Z otevřených prostor.
Nojo, vleže se dost blbě píše :)

Nejlepší odpověď
Hohny

Zajímavá „úchylka“, slyším o tom prvně. Nazývá se to Klaustrofilie
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Klau­strofilie

Další odpovědi
Michal Kole

Kup si rakev 😁

Ta ti bude rozměry vyhovovat 😁

pl4toon

Tipnu si že ležíte pod postelí :D Také o tom slyším prvně. Nicméně s vámi bych chtěl jet na dovolenou, nepotřebujete velké auto, ani velký hotelový pokoj :)

anonym

To je normální prosím. Všichni máme rádi kolem sebe něco pevného. Vyjdi potom z toho prosím logicky ale nikdy toto nenahrazuj něčím co by tě mohlo pohltit. Nepřeji si abys jednou byla velmi nešťastná. Budeš hodně empatické povahy, hodně cítíš to co jiní nedovedou. Ovšem cesta sociálních věd tě v budoucnu neuspokojí.