Pavel1212

Zajímavosti z Olomouckého kraje

Já jsem z Moravskoslezského kraje, ale potřeboval bych zjistit nějaké zajímavosti z Olomouckého kraje. Nejlépe od někoho, kdo v něm žije. Nějaké zajímavosti, které jinde v ČR třeba nenajdeme nebo něco takového, díky. 🙂

Nejlepší odpověď
BEAES

Doporučuji shlédnout jedinečný orloj a historické náměstí v Olomouci. Dále hrad Bouzov – je pohádkový a špatný výlet by nebyl ani na Helfštýn.

Další odpovědi
anonym

Já od Olomouce nejsem,ale tady jsou místa,kde je určitě krásně:

Zdroj: http://www.tu­ristik.cz/cz/kra­je/olomoucky-kraj/kategori­e/krajina/pri­rodni-zajimavosti/?pa­geNo=3