Petrian

Zajímáte se o EVP-(fenomén elektronického hlasu)?Máte s tim nejaké zkušennosti,po­dařilo se vam treba neco nahrat?

Nejlepší odpověď
kapka

Slyšel jsem o tom

Dcera má takovou nahrávku, ale pomáhala jí s tím přes skype kamarádka, dcera neví, jak to přesně udělala.

Další odpovědi
briketka10

Slyšel jsem o tom

slyšela jsem o tom, ale zdá se mi nepravděpodobné, že to existuje je to něco jako vyvolávání duchů a věnovat tomu čas a platit za výzkum vědcům je zbytečné..můj názor

briketka10

není to o duších, ale něco podobného, jako nahrávky hlasů mrtvých apod. takže tomu nevěřím..
existují nahrávky jako velryb a netopýrů a jiných zvířat na naší planetě..

http://evp.hel­p24.cz/
to je odkaz na stránku o paranormálním jevu EVP..

briketka10

myslím, že se někdo na netu na Vaše konto baví a Vy tomu věříte ! já tomu prostě nemůžu uvěřit jako, že bůh není !

kapka

Aha, to je něco o duchách… To jsem tedy nevěděla, myslela jsem, že se bavíme jen o nahrávání na pc, tedy živých lidí… 🙂

Petrian

Jestli se tim nekdo skutecne zabyva,tak mi napiste na email.Beru to zcela vazne a rad se o tom dozvim nove veci.Muzem i na dalku spolupracovat.

kapka

No, spíš jsem myslela, že nám dáte nějaký odkaz na program v pc, Vy. Jestli takový program tedy je.

Petrian

Jiste program k EVP je,ja vcera stahnul dva.Prvni se jmenuje audacity a je v cestine,nebo napiste do vyhledavace „EVP maker“.Ja se ted na nich zaucuju,tak by se mi taky hodila nejaka rada.

kapka

O audacity jsem slyšela. Můžu pak zapojit do pc sluchátka s mikrofonem a tak něco nahrát?