Avatar uživatele
Petrian

Zajímáte se o EVP-(fenomén elektronického hlasu)?Máte s tim nejaké zkušennosti,po­dařilo se vam treba neco nahrat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kapka, briketka10 před 4495 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kapka

Slyšel jsem o tom

Dcera má takovou nahrávku, ale pomáhala jí s tím přes skype kamarádka, dcera neví, jak to přesně udělala.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Slyšel jsem o tom

slyšela jsem o tom, ale zdá se mi nepravděpodobné, že to existuje je to něco jako vyvolávání duchů a věnovat tomu čas a platit za výzkum vědcům je zbytečné..můj názor

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

není to o duších, ale něco podobného, jako nahrávky hlasů mrtvých apod. takže tomu nevěřím..
existují nahrávky jako velryb a netopýrů a jiných zvířat na naší planetě..

http://evp.hel­p24.cz/
to je odkaz na stránku o paranormálním jevu EVP..

před 4494 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

myslím, že se někdo na netu na Vaše konto baví a Vy tomu věříte ! já tomu prostě nemůžu uvěřit jako, že bůh není !

před 4495 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Aha, to je něco o duchách… To jsem tedy nevěděla, myslela jsem, že se bavíme jen o nahrávání na pc, tedy živých lidí… 🙂

před 4494 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Petrian

Jestli se tim nekdo skutecne zabyva,tak mi napiste na email.Beru to zcela vazne a rad se o tom dozvim nove veci.Muzem i na dalku spolupracovat.

před 4495 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

No, spíš jsem myslela, že nám dáte nějaký odkaz na program v pc, Vy. Jestli takový program tedy je.

před 4495 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Petrian

Jiste program k EVP je,ja vcera stahnul dva.Prvni se jmenuje audacity a je v cestine,nebo napiste do vyhledavace „EVP maker“.Ja se ted na nich zaucuju,tak by se mi taky hodila nejaka rada.

před 4495 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

O audacity jsem slyšela. Můžu pak zapojit do pc sluchátka s mikrofonem a tak něco nahrát?

před 4494 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek