amanter

Nevíte, zda monitory stárnou z hlediska škodlivosti na oči?

Původní neotázka
Zajímá mne jestli monitory stárnou z hlediska škodlivosti na oči. Pokud stárnou jak nedobrý monitor poz

S poděkováním a pozdravem Jirka

Odpovědi
Drap

Ano, monitory stárnou. Škodlivé na oči jsou stále stejně. Čím je na monitoru hůře vidět, tím musíš více namáhat oči. Nedobrý monitor poznáš lehce, neni na něm nic vidět.

quentos

Když se někam zaregistruju, přečtu si kodex. https://www.od­povedi.cz/kodex
Z jakého důvodu vkládáte tutéž otázku po dvaceti minutách znovu?!