annas

Zajímá mě, zda nutnost očkovat proti prasečí chřipce a novým nemocem je nafouknutá bublina?

Povede to opravdu ke sterilitě obyvatelstva, tím i ke snížení jejich počtu …

Nejlepší odpověď
dědapetr

Nemohu říct,ale jsem diabetik a očkování mám proti chřipce poviné.Doktorka mě pošle vždy oznamko.Nebť patřím mezi rizikové opacienty.

Další odpovědi
coco

Možná i kampaň farmaceutického průmyslu.Proč se proti prasečí chřipce nechtěli nechat očkovat vojáci…Pokud vím,vždycky když někdo na některou z těchto chřipek zemřel,vždy byla průvodním jevem nějaká závažná komplikace – oslabená imunita,nemocné srdce nebo zápal plic…

elektrikář

Riziko šířením nových kmenů nemocí je stále.
Přenos migrujícími ptáky.Ifikované blechy na myších. Klíšťata, komáři, mouchy.Přenos nemocí ze zvířat. Z něčím si imunitní systém poradí, něco zvládnou léky. Pokud se nemoc rozšíří je to epidemie.Riziko se dá snížit očkováním. Viz pravé neštovice, černý kašel, tuberkuloza.

vagra

V poslední době se stále častěji objevují znepokojivé informace ohledně prasečí chřipky. Tentokrát však nejde o nebezpečí nákazy, ale naopak o nebezpečí vakcinace.
Uvádím dva názory:
„Prasečí chřipka je pouze uměle vyvolaná záminka k tomu naočkovat co největší počet lidí látkou, v důsledku které se výrazně sníží fertilita, klesne porodnost a sníží se stavy populace. Navíc se lidé, kteří budou naočkováni, stanou závislými na produktech proti autoimunitním chorobám, kterými budou následovně trpět,“ uvedl před časem pro server Prvnizpravy.cz Daniel Solis, zastupitel Prahy 1 a člen Demokratické strany zelených.
Tak jako vlády již tajně podávají lidem fluorid ve vodě, připravují se na hromadné očkování lidí i jednodušším způsobem, jako je například klimatizace v budovách. Nanotechnologie, které jsou potřebné pro zahájení takové věci, jsou financovány díky Billu Gatesovi.
Samotný Bill Gates na jedné ze svých přednášek dokonce prohlásil, že nové vakcíny proti novým nemocem mohou pomoci redukovat obyvatelstvo! .......

Zdroj: http://procpro­to.cz/zahady/ma-ockovani-redukovat-obyvatelstvo/

anonym

Ja si myslim , ze bublina – a ze politici jen chteji , aby se obcas diskutovalo mezi obyvatelstvem i necem jinem , nez o nich … to uz jsme tu meli prasatka , nemoc silenych krav , se slepicemi uz take neco … vajicka – je to podle me jen odpoutani pozornosti od mnohem vaznejsich problemu. -iv-

GM

Očkování proti prasečí chřipce je prasečina.

venkovan

Několik let se očekává velká pandemie chřipky. Takže když se objevila ta mexická, zřejmě lékaři v prvním počátku bubnovali na poplach aby se předešlo velkým problémům. po čase se ukázalo, že zatím není tak nebezpečná jak se v prvních chvílích předpokládalo.
Proč se vojáci nenechali očkovat – no možná i proto, že to zpočátku dostali rozkazem a až potom se to měnilo na dobrovolnost.
Je zajímavé si také vybavit reakce veřejnosti. když naše vlád ozbámila, že nakoupí vakcínu jen pro část populace (děti, integrovaný záchranný systém a zdravotně ohroženi), tak značná část veřejnosti vládu pranýřovala, že jim nic nekoupí, že je tedy na odpis. Ale potom zas mnozí z nich křičeli proč vláda nakoupila tolik vakcín.
Neřeším otázku zda je to iniciativa výrobců léků či ne. osobně žádný důkaz nemám, ale pokud to skutečně vzniklo z iniciativy výrobců, měly by padat hlavy (ale tím budou padat i dotace politickým stranám – takže nic se nestane)