kočíčí

Zajímá mě kolik je Vám let,,,,

Jen tak ze zvědavosti mě ted napadlo,kolik je Vám let,snad to není tajemství,mějte se všichni pěkně.
Doplňuji:
Omlouvám se 45let

Nejlepší odpověď
Jahoda

Tato otázka zde už mnohokrát zazněla a já i přesto ráda odpovím.

Je mi 28 let. 🙂 A letos v srpnu mi bude 29. 🙂

Další odpovědi
mosoj

Zdravím mladíky a mladice. Je mi 64 let, zažil jsem kolektivizaci našeho zemědělství a jen tak mlhavě si vzpomínám na potravinové lístky. První saponátový prací prášek z Rakony se jmenoval SAM a už tenkrát na něj byl kapitalistický reklamní slogan SAM pere sám. První česká žvýkačka se jmenovala PEDRO atd, atd.

Doplňuji:
Myslím, že jsem vyjímečný ročník. Narodil jsem se po válce a žádnou válku jsem naštěstí na vlastní kůži nezažil a věřím, že nazažiji a ani nikdo jiný již nezažije !!!

kropitko

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prozradite-na-sebe-svuj-vek
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-mi-64-let-je-tady-nekdo-starsi

rynek878

62 let,ach jo,to to letí

Miroslavst

Tato otázka tu už byla. Ale tajemství to není. Letos mi bude 41. A když už se ptáš, mohla bys taky říct kolik je tobě.

deny555

Teprve nebo už? 55

zuzka.kol.

11 a teď mi bude 12

juie

je mi 11 a bude mi 12

panenka

Letos mi bude 32 let.

vecernice

Letos mi bude 38.Ráno při vstávání 76.Doufám že to bude zítra lepší.

vagra

Je mi 62 roků.
Tedy důchodce v nejlepších letech.
Moje žena tvrdí,že je tomu naopak.
Tak nevím.

BENYTA

Tak co formou kvízu?
„Sjíždím pátý gumy“.
Zažila jsem Pražské Jaro.
Šest let před mým narozením letěl Jurij Gagarin – 12.4…tedy do kosmu…
Ve stejný den se narodil Elvis Presley a David Bowie,tedy poněkud dříve…

Blecha

eva

Je mi 35 let a 8 dní 🙂 .

gnr54

Hmm,je to děs,v březnu mi bylo 56.

cukrar

Zajímá mě kolik je Vám let,,,,
já si to nepamatuji, ono se to každý rok mění!!!

Sam pere sám!!!

M@XeLL

17 pak mi bude 18 a pak 19 ...... snad, jestli mě nesrazí auto nebo se neutopím při povodních.

anonym

Lotty

Je mi 20 let.

ten který je

Je mi 46.

quentos

Anmara

36 a nějaký drobný

ReHu

47.
Ale myslím si, že to je zavádějící informace.
Ve středu jsem byla u kadeřnice, její maminka je stejného věku se mnou a já mám stejné názory i nápady jako její dcera, čili člověk o generaci mladší.
Prostě si myslím, že věk je v hlavě.

sardoska

Mě bude v neděli 25 a půl. 🙂

9 řemesel

Brrrr, tak jsem se díval do rodného listu, stavil se na matrice a jinde , pak to sečetl a vydělil počtem informačních vstupů a mám z toho 56,45.

2vk2

Je mi 12 Ale v lednu mi bude 13! :D

pusso

Tož,díky Bohu 49.Doufám,že mi ještě neco přidá.

nabubindes

48let, 185cm, 95kg, pas90cm, prsa138cm, biceps46cm,č.bot9, krk64cm

RAB

Lucy13

zdravím za pár dnů mě bude 19