mosoj

Je mi 64 let, je tady někdo starší ?

Nebo se stydíte za svůj věk ?

Nejlepší odpověď
kropitko

já to mám obráceně je mi 37 a cítím se občas na 60

Další odpovědi
grifin

Ahoj kamaráde,nestydím se za svůj věk, mám
73 roků-183cm,váha 88kg.Na roky NEkoukám,cvičím
ráno 20dřepů,20kliků–nesmíte se litovat,že už
máte tolik let,miluji život, miluji krásné
květiny,pokud možno i ženy-ty jsou jako květinky,chtějí lásku a lásku potřebuje každý z nás! I ten můj psík Tedík,yorkshir
kamarád,který vás nezklame! Nemyslete na to
špatné z minulosti,pro­žívejte ŽIVOT-repriza
se už nekoná! Grifin.

anonym

Mně bude 56,cítím se od cca 40 pořád stejně.

Miroslavst

Nestydím se, je mi 40 (letos 41)a tudíž jsem mladší.

anonym

Ja uz mam taky pres pulstoleti a coby dup,bude tu sedesat.Ale ujde to.

quentos

Badovi je 60, takže ten bude nejspíš stříbrný – poté, co zmizel Kenyrts, tomu bylo taky tak nějak…

dagry

Mosoji, zdatně ti dýchám na záda. Mi je 50. Jsme tady určitě nejstarší.

Michal

Asi budete nejstarší,pane­.Gratuluji.

FOG

Narodil jsem se par dni po tom,co Jar. Heyrovsky dostal Nobelovu cenu.

anonym

ano je mi 60,ale vůbec se na to necítím.

nonnel

Mně bude v březnu 62 a lepší už to nebude. Nedá se říct, že bych se za ta léta styděl. Nemám proč. Ke komunistům jsem se nikdy ani nepřiblížil a pokud vím, tak jsem žil poctivě.

AVATAR666

libunna

Je mi 59.

Zdroj: život

RAB