jirka F

Začnete si kvůli katastrofickému suchu dělat zásoby vody ?

Nejlepší odpověď
Zbynas

b) ne

Zásob vody je ještě tolik, že katastrafický scénář je v této době úplně mimo. Nejváznamnějším zdrojem pro Prahu je Želivka, ta je v současnosti hodně pod průměrem, vlastně těsně nad minimem, ale přesto je jí dost natolik, aby lidé začali panikařit a skupovat zásoby vody v obchodech.

http://hydroda­ta.cz/cz/char­ts/stage/zeliv­ka-cakovice

Další odpovědi
ReHu

b) ne

Ujasni si pojem katastrofa.
Sice je sucho víc, něž bývá, ale katastrofa je poněkud přehnané.
A navíc, máš představu kde a jak udělat doma zásoby vody, aby se nekazila?

Drawknife

c) zatím ne

Denasha

c) zatím ne

štamgast

b) ne

O pitnou vodu se starají vodovody a kanalizace, je to jejich starost nám občanům města zajistit pitnou vodu. A navíc jsem jim psal e-mail jak to vypadá ohledně zdrojů pitné vody vzhledem k suchu a odpověď zněla, že díky snížené spotřebě vody je vydatnost zdrojů dostatečná.

zjentek

e) jiná možnost(napište v komentáři)

přemejšlel jsem nad tím ..jenže co když mně kvůli katastrofickýmu suchu vyschnou zásoby vody?? ;qq

Nechápavé

b) ne

mosoj

e) jiná možnost(napište v komentáři)

Zásoby vody nikomu nepomohou.
Jinak ale správná úvaha. Zlehčování tohoto problému není na místě.

jirka F

na čt 1 ve zprávách to říkali že je už katastrofální sucho tak nevím co je pravda

ReHu

No to říkat mohli, ale víš, že je potřeba zvyšovat sledovanost.
Tak se snaží.