Dados

Začátek s holkou. Máte s tím nějaké zkušenosti?

Zdravím, mám takový problém. Líbí se mi jedna holka. Znám ji akorát z vyprávění kamoše a sestřenice s ní chodí do třídy. Takže o mě taky ví. Chtěl bych se sní seznámit, ale bojím se reakce lidí, kteří znají nás oba. Máte s tím nějaké zkušenosti ? Předem díky za odpovědi a rady :)

PS: oba bydlíme v jinačích městech

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Jak se ti může prosím tě líbit, když ji znáš jen z vyprávění…?

Další odpovědi
mojitek

taky tomu nerozumím,že se ti líbí z vyprávění :D No to je jedno,dejme tomu že jsi jí viděl třeba na fotce nebo videu od kámoše. Každopádně na reakce lidí se můžeš z vysoka…víš co. Co člověk to názor a kdybys měl dát na každýho tak by ses z toho zbláznil.Žiješ svůj život ,tak jednej jak uznáš za vhodný ,na lidi kašli a prostě se s ní seznam,třeba bude supr.

lota

Co ji zkusit oslovit na facebooku?