Bananovysala

Začalo mě bolet pravé ucho, může se jednat o zánět středního ucha?

Dobrý den, dnes mě začalo bolet pravé ucho. Není to vůbec nic hrozného. Už čtvrtý den mám rýmu, žádné horečky, pouze rýma. Měla bych s tím zajít k doktorovi nebo to přejde?

Nejlepší odpověď
Edison

Já myslím, že to je zánět středního ucha… Toho mezi ušima… 😁 Proboha, jak má někdo takhle stanovit diagnózu? Teda kromě tý jediný… 😁

Další odpovědi
Lamalam

K doktorovi nikdy! Nech se diagnostikovat a vyléčit po internetu.

Drap

Může, stejně tak to ale může být i celá řada jiných věcí. Odpověď ti může dát pouze lékař po vyšetření.

ivzez

Já souhlasím s Lamalam:

Lékaři jsou zbyteční, diagnózu si můžeš stanovit
sama a v internetu si najít i způsob léčby.

Ovšem potom se nediv, až se dostaví problémy se sluchem.

Máš-li dost rozumu, abys uměla psát a číst,
měla bys jej najít i tolik, abys chápala, že tě
přes internet nikdo nevyšetří…

Dochy

Pokud ta bolest je slabá a spolu s mírnými projevy nachlazení, počkal bych. Podle mně je slušná šance že to přejde samo. Při zhoršení k lékaři.
(ale za správnost tohoto názoru neručím. V případě pochybností k lékaři)