jaja12345678

Začala jsem cvičit a bolí mě sval na levém lýtku. Jak se bolesti zbavit?

Ahoj, asi před měsícem jsem začala cvičit – běhání, skákání přes švihadlo, posilování. I když se protahuji před i po cvičení, začal mě bolet sval na levém lýtku spíše z vnitřní strany. Dala jsem si i pár dní volno od cvičení a sval mě začal bolet třeba při delším žehlení nebo při delší chůzi. Nevíte náhodou někdo, jak se bolesti zbavit? Napadly mě tejpy, ale nevím, jestli si je má smysl kupovat. Předem děkuji za rady.

Odpovědi
dubraro

Masáž a nechat si poradit od odborníka. Tato bolest se u sportovců často objevuje.

Zdroj: http://www.tpthe­rapy.cz/anato­mie-lytko

isteron

použiť masážny gel.

jaja12345678

Já se neptám, jestli mě bolí sval. To kupodivu poznám, ale jestli nevíte někdo, jak se bolesti zbavit.