led

Začala Doba ľadová, alebo je to 1.Apríl?

Dnes 1. dubna v poledne západoevropského času začala mimořádná konference meteorologů v Bruselu. Svolána byla s jediným cílem. Oznámit výsledky několikaměsíčního zkoumání změn klimatu Evropy. Předseda Evropské meteorologické unie všechny přítomné zaskočil prohlášením, že začala doba ledová. O tom, že něco v naší atmosféře není v pořádku, přesvědčil odborníky již hurikán Sandy v USA. Byl pro to ustanoven speciální tým vědců, který měl za úkol objasnit příčiny vzrůstajícího počtu sněhových bouří. Závěry ovšem předčily všechna očekávání. Úbytek ledu v polárních oblastech započal klimatickou změnu. V březnu letošního roku jsme vstoupili do nové doby. Doby ledové.
http://www.in-pocasi.cz/clan­ky/vyznacne/kon­ference-1.4.2013/

Nejlepší odpověď
badisko

Doby ledove uz byly a budou dalsi ..ja si tim zrovna ted nebudu lamat hlavu nijak to nezmenim budu se muset prispusobit…ostatne jako vsichni tvorove na planete …takze zrovna me to zily netrha …
Doplňuji:
http://www.globalni-ochlazovani.cz/ a dale zde …http://www.e­uroekonom.cz/a­nalyzy-clanky.php?type=jz-globalni-oteplovani-ochlazovani je toho plnej web..ale otazka je do jake miry ma tomu clovek verit…

Další odpovědi
Damiana

Dobrý Apríl!:-)

beer

Je, nebo není právě dnes začátek další doby ledové, je nesmyslné otázku řešit. Stačí se malinko zamyslet a jeden dojde k závěru, že je „něco“ neseriozní..

jirkajirka

Dnes v hospodě na Růžku jsme uspořádali konferenci o počasí. A ani si nepřejte vědět na čem jsme se usnesli.

pusinka50

Takhle rychle změny klimatu nejsou možné, je to fakt jen apríl…ale možná se těchto změn i dožijem, za pár desítek let…tedy my se už nedožijem, ale naše děti možná

charliesheep

Jen by mě zajímalo,který druh vyhyne při této Době ledové…

led

badisko,
práve preto je na vážkach, či ide naozaj o vtip toto tvrdenie

badisko

No ja bych to za vtip nepovazoval …spis bych povazoval za vtip cisla kdy to ma nastat ..oteplovani a ochlazovani neni na planete nic zvlastniho jak jsem psal uz to tady bylo a bude …lide jen tento proces urichluji to je vse …

badisko

No ja bych to za vtip nepovazoval …spis bych povazoval za vtip cisla kdy to ma nastat ..oteplovani a ochlazovani neni na planete nic zvlastniho jak jsem psal uz to tady bylo a bude …lide jen tento proces urichluji to je vse …