nikolenka25

Zablokovaní uživatele na blogu…

jak mám a hlavně KDE mám zablokovat uživatele? Jeden uživtel mě na blogu píše kraviny. A kde te koment možu smazat? Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Ella

takže ve Správě blogu máš lištu, kde je

  • Články
  • Galerie
  • Ankety
  • Žebříčky
  • Profil
  • Nastavení

V článcích si najdeš ten článek, kde ti onen člověk, kterého chceš zablokovat, psal komentář

Když se ti otevře onen článek, dáš „Komentáře“ najdeš si dole komentář toho člověka a dáš buď „Zablokovat návštěvníka“ a nebo „Smazat“
Smazáním pouze odstraníš komentář pod článkem, zablokováním zablokuješ tomu člověku IP adresu a on už nikdy ze stejného počítače nebude moct napsat na tvém blogu komentář :)