Misirik

Zablokoval vám Microsoft počítač s Windows 10 kvůli kradeným aplikacím?

Zablokoval vám Microsoft počítač s Windows 10 kvůli kradeným aplikacím? Kamarád totiž tvrdí, že blokují pouze aplikace od Microsoftu. Zajímá mne, jestli je to pravda, říkali to v rádiu. Windows 10 nepoužívám a aplikace nekradu, chci pouze vědět, jestli to Microsoft dokáže.

Odpovědi
Muffz

Windows blokuje vsechny kradene aplikace od firem (vyvojaru), s kterymi ma Microsoft smlouvu. Firmy za to samozrejme Microsoftu plati, ale to je mala castka vzledem k tomu, kolik obdrzi od uzivatelu, kteri si nasledne aplikace koupi.

Na jednu stranu je to dobra vec, programatori a firmy si zaslouzi penize za svou praci. Z pohledu pirata je to celkem blbe. Nu, jeste, ze nemam v planu prejit ze sedmicek na neco „lepsiho“.

anonym

Ne, 10tky nepoužívám, jsem naprosto spokojený s 8,1čkama.
Aplikace nekradu.