Rohlik

Zabila již nějaká spadlá věc ze vzduchu člověka? Co to bylo za věc a kdy se to stalo?

Žijeme v době selfie tyčí, mobilů a dostupného skoku s padákem, atd…
Na mnohých videí na Youtube je vidět, že lidem upadne ve velké výšce například mobilní telefon. Dokáže tento telefon, který padá volným pádem, usmrtit člověka? Kdy se již něco takové stalo a co za věc to případně bylo?

Odpovědi
Mc Merkurion

… tudle upadl kus balkónu a zabil člověka, bylo to u nás … nechce se mi dohledávat … jo, a ještě jsem si vzpomněl: kolikrát spadne letadlo a zabije i lidi na zemi …