zjentek

Zabíjí alopatická medicína lidi?

Zda to má býti záměr anebo se o tom naopak jako neví. Děkuju.

@aliendron>>> Aliene, promiň, bo s otázkou to nijak nesouvisí, ale… Kde POŘÁD bereš ta NOVÁ A NOVÁ SLOVA??? 😮😮😮… 🤭

Nejlepší odpověď
elkon

Zřejmě nechápeš co je alopatická medicína, když můžeš psát takovou kravinu.
U tebe to nepřekvapuje.

Další odpovědi
aliendrone

Otázka má HLUBOKÝ kontext. Totiž obecně KAŽDÁ forma medicíny, od té „klasické“ až po nevím jakou „zabíjí lidi“. Jde jen o to, že některé více a jiné méně. V systému, kde jde primárně o PENÍZE (léčení je až na druhém místě, jakkoliv se LŽE, že to tak není) to ani jinak být nemůže. Mohl bych napsat slohovou práci o mizerném zdravotnictví – NAVZDORY pokroku v medicíně i technologiích (a čerpat z VLASTNÍCH zkušeností!), to je ovšem na jiný dotaz. 😕

Jisté je jedno. Trepanace lebky pomocí LOPATICKÉ medicíny se NEDOPORUČUJE (zákrok lopatou je sice téměř BLESKOVÝ, ale nezřídka má FATÁLNÍ následky)! 😉 😁 😁

aliendrone

zjentek>>> Dodatek. K medicíně mám od dětství blízko. Ať již ve vztahu k mé osobě, či jiné. Nezapomenutelná byla epocha mládí, kdy mne amatérsky brala zejména GYNEKOLOGIE 😉 , teprve později jsem z pragmatických důvodů přešel na traumatickou chirurgii (zdála se mi výhodnější/uži­tečnější). 😉 😁 😁

Jinak se ale trepe samou radosťou Její Excelence led (velvyslankyně PEKLA) na to, až tě dostane do svých osidel. Já mám na mysli https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Trepanace , kdyby něco. 🙂

zjentek

Trepenace… tvl…🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️, co odpověď, to se něčemu novému přiučím 🤦‍♂️…

TO VŠE ještě stále čerpám jako odměnu za c-stringy? 😃😐

aliendrone

zjentek>>> ANO!!! A připrav se, BUDE HŮŘ!! 😉 😁 😁

C-stringy…
!!!!!
😮

😁 😁 😁 😁 😁

zjentek

Elkoni, chápu. Inu, budu se za tebe modlit 🙏