Rokio

Za předpokladu, že by atomová bomba spadla na Brno, co by se stalo ze Znojmem? Je jasno a bezvětří.

Znojmo je středně velké město na jih od Brna. Je od něj přibližně 60 km.

Odpovědi
Mc Merkurion

… od „nic“ po „to stejný“ >>> nevíme, jak velká …

Shef

zjisti si sám,zadej místo a sílu bomby.
http://nuclear­secrecy.com/nu­kemap/

Kepler

Shef: skvělá aplikace. Svými přímými účinky by ke Znojmu dosáhla jen nejsilnější vyrobená vodíková bomba – Car bomba o 60 MT. Ovšem radiace, to už je jiná liga. Ta by snad zasáhla půlku světa.

luky.1986

Na stesti verim, ale tohle by bylo uz moc:)