sroubas

Za měsíc odjíždíme na Mallorcu oblast Cala de Or hotel Tamarix.Máte někdo dojmy z této oblasti? Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
zbysek

jako cela Mallorka je prolezla marokáncema a ruznyma pochybnyma typama,tomu je tak i tam kam odjizdite.ale je to turisticka oblast takze pres den v pohode,vecer se vyhybejte postanim ,neosvetlenym ulickam..v jedne z teto ulicek nas okradli,ale bylo hodne pozde v noci..jinak myslim ,ze jste zvolili dobre,more je tam ciste,ale plaze jsou plne rusaku,ale ty nejsou nebezpecni…preji krasnou dovolenou…

Další odpovědi
hanny 2

Na Malorce jsem byla před 12lety v této oblasti v hotelu Cala Fiquera a moc se mi tam líbilo.Určitě jeďte na výlet do hlavního města nebo přes celý ostrov na západní pobřeží.

turistika.cz

Ahoj, tady je odkaz na několik zajímavých cestopisů …

Zdroj: www.turistika­.cz/mapy/cesto­pisy/vystup-na-massanellu-mallorca