bricks

Za který film dostal Will Smith Zlatou malinu?

A byl ten film tak špatný?

Nejlepší odpověď
iceT

No,mě se film po vizuální stránce docela líbil,jenže já jsem vděčný a nenáročný divák.Efekty byly ucházející,Will Smith si ve filmu zahrál asi tak 15–20 minut,možná i přeháním,celkem byl film etudou pro jednoho,nebot po zbytek snímku se ve filmu ukázal jen Jaden.No a na začátku asi 5 minut a na konci asi taky 5 minut se objevili i další nepodstatné postavy.Osobně jsem film jako celek pochopila tak,že syn se snaží celou dobu získat úctu otce,protože ten jej považuje za tak nějak neschopného a navíc mají mezi sebou tak trochu problém s komunikací po jakési události.
Jiný pohled a rozbor filmu zde,pokud tě bude zajímat
http://douglas­kokes.blogspot­.cz/2013/06/af­terearth.html

Další odpovědi
marci1

„Po zániku Země“.
Jestli byl špatný nevím, neviděla jsem jej.
http://art.ih­ned.cz/c1-61782560-zlate-maliny-sklidily-filmy-po-zaniku-zeme-a-mladezi-nepristupno

Awe

Smithse jako takového mám rád.Ale ten film byl více méně oničem.Ano dokoukal sem ho celý, ale co mi vadilo bylo protekce syna.Dosadil do filmu svého syna a už to chytlo jiný směr.Není vždy dobré tlačit svou rodinu tam, kde na to prostě nemají