autacek

Za kolik USD pamatujete Bitcoin, když jste se s ním poprvé někde setkali?

Odpovědi
Schluker

Cca za 15$

JežíšKristus

Nakupoval jsem jej když byl na $700. Po nějaké době jsem jej se ziskem prodal. Výdělek jsem vložil do akcií, kde se mi daný kapitál zhodnotil lépe, než kdybych jej ponechal v Bitcoinu.

Rokio

Několik stovek dolarů.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Alesh

@Schluker: A kolik sis jich tenkrát koupil a kolik jich z nich máš teď? 🙂

Schluker

Odpoved je jednoducha, nula a nula. Tehdy jsem byl studentik a bitcoin byl uplna novinka. Kazda kvks pro me byla draha a investovat do neceho takoveho, zvlast, kdyz jsem tomu nerozumel, mi neprislo idealni. Mohl bych si to asi dneska vycitat, ale proc bych to delal? :) v zivote uz jsem obdobnych situaci zazil mraky..