jarzal

Za kolik se dá koupit (prodat) 1 litr pravé valašské slivovice v Praze, Brně , Ostravě a hlavně na Valašsku?

Díky za rychlou a fundovanou odpověd.

Nejlepší odpověď
fcoop

Nedoceněná cena slivovice.

http://www.li­hovinky.cz/10-nedocenena-cena-slivovice/

Další odpovědi
anonym

Pokud kupuji od opravdu dobrých známých a přímých výrobců, tak 250,– až 300,–Kč/litr, podle %. Jinak na trhu jsou podstatně dražší a převážně v menším balení (0,35 – 0,5l).
Zatím nejlepší (58% a báječná chuťově) jsem dostal darem a nejsilnější (údajně 80%, několikrát přepalovanou), jsem pil na vojně od kámoše z východního Slovenska, ale ta se téměř nedala pít, po 1 loku člověk dejchal jak divej.

Drap

Záleží i na dalších věcech. cca 250 – 800 kč

hanulka11

kupuji dobrou domácí 60% za 320kč /od známého/,jistě dá se určitě prodat i za víc

jmhad

Je to oněch 250–800,ale pozor-takový prodej či koupě je na hranici legálnosti a berňák pomocí celníků či policajtů bádají,zda to není páleno načerno,tedy bez přiznání daní.