JájsemRaibek

Za kolik mohu nabídnout deník Blesk z 2.1.2015, když je dnes po něm taková sháňka?

Myslíte, že by pětikilo mohlo stačit, nebo je cennější?

Nejlepší odpověď
gecco

Vyhlaš dražbu…
😉

Další odpovědi
Luxx

no kdybys mi dal pětikilo, tak bych si tento plátek možná i přečetla :D

iceT

A co je něm zrovna dnes tak zvláštního?

ladazb

Mas na to 54minut.pak ho muzes treba ;)

evča7

Ještě chvíli je cenné. Hlavně sudoku, ale vyluštěné a odeslané do 24.00 hodin

mosoj

Zloději. Tady je za 15 Kč a ideální je číslo ne z 2.1. 2015, ale z 3.1. 2015. Tam je totiž řešení z předchozího dne.
23:45. Máte 15 min.
http://www.bles­k.cz/epaper?ac­tion=list&rok=2015&m­esic=1

macurecka

Stačilo by poslat sudoku z Blesku z 2.1.2015, ale to už stejně nestihnu do půlnoci vyřešit a poslat. A ten milion zase nevyhraju. Ale kdyby jo a kdybych „Otázky“ našla dřív, dostal bys určitě víc! 😉