gulag

Za jakych podminek byste emigrovali do zahranici ?

Co by se muselo stat, aby ste si zbalili kufry a emigrovali do jimeho statu ?

Doplňuji:
Sbalili, takovej trapas :(

Nejlepší odpověď
anonym

Úplně by stačilo, kdyby lidé zblbli ještě o něco víc a začali ve větší míře volit levici…
😁

Další odpovědi
Mirdas

Asi neznáte význam slova emigrace.
Dnes zda jste zde nespokojen, nebo někde jinde máte zajímavější podmínky pro život, jednoduše se můžete zcela svobodně bez strachu pronásledování komunistickou policií i tajnou službou odstěhovat. Nikdo se nebude ani za toto rozhodnutí mstít vaší rodině.
Spíše se zeptejte kam by lidé odešli, zda by taková situace nastala a proč právě tam.

gulag

mowla > tvuj cas prave nastal, kšá kšá

anonym

No – pořád doufám, že ne…
😛

zzzzz

Nikam!!! Co bych si bez tebe počla:-)