Avatar uživatele
Veverka :-)

Za jak dlouhou dobu budu bronzová?

Dobrý den. Za jak dlouhou dobu budu patřit do kategorie Bronzový? Vím, že musím nasbírat 1000 bodů. Za jak dlouhou dobu je nasbírám? děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5084 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Především to záleží na tom, jak budou Vaše odpovědi kvalitní. Ale také je podstatné, jak často odpovídat budete. Pokud budou Vaše odpovědi přesné, zajímavé a zejména užitečné, uživatelé z Odpovědí Vám za ně budou dávat palce nahoru. Tím získáte body. Já jsem zde například od konce prosince a prvních 1000bodů jsem nasbírala na začátku května. Teď je konec května a za tu dobu jsem nasbírala dalších 665 bodů. Takže je vidět, že jsem se v odpovídání zlepšila a mé odpovědi jsou podstatně kvalitnější. Vše záleží na Vašich odpovědích. Navíc každý den se Vám na Váš účet připočte 1 bod za to, že jste zde registrovaná. Ale nebojte, určitě se dočkáte a co nevidět budete Bronzová 🙂 Přeji mnoho štěstí. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Greneia

Doba je různá, záleží jak často budete odpovídat na otázky a jak dlouho tu vydržíte a samozřejmě v poslední řadě, jaké kvalitní odpovědi budete pokládat 🙂 (případně dotazy)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek