Jan12345

Za jak dlouho přijde balík na dobírku?

Chtěl jsem se zeptat mohl by mi přijít balík v Pátek když jsem objednával zboží v Úterý a dnes mi volali a zapomněl jsem jim to zvednout a zavolat zpět,zítra bych jim zavolal aby to poslali na dobírku.A dovezli by mi ho kdyžtak o víkendu?

Odpovědi
Filosof

Záleží na tom, jakým by to bylo způsobem. Kurýr zavedl například novou službu a dováží i o víkendu… Jinak je možné, že pokud tam zítra zavoláte, tak to do pátku stihnou.

Dumbos

Teď někdo vozí i o víkendu přes Vánocema. Uvidíte;)

karfigol

Záleží, kdo balík doručuje, ne každá společnost dokáže doručit balík včas, proto je pro mě jedinou volbou expresní kurýrní služba Praha http://www.in­timekuryr.cz/na­se-sluzby/kuryrni-sluzby