Irena.T

Za jak dlouho po oplodnění se na ultrazvuku ukáže gestační váček?

Za jak dlouho po oplodnění se na ultrazvuku ukáže gastacni Vacek..Děkuji za odpovede

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Odpovědi
ivzez

https://www.e­mimino.cz/dis­kuse/za-jak-dlouho-od-poceti-se-objevi-embryo-gestacni-vacek-256952/

Edison

Na to jsem tady dával link!!!!

mosoj

Hned jak ho vytáhne.

SuzanKa

Takto… já jsem podstoupila IVF. Byla jsem na IVF Klinice Zlín a spokojená jsem byla maximálně. Nejřív po 14 dnech jsem si měla udělat test. Ten pozitivní nebyl. Z krve se ale těhu potvrdilo. No a na UTZ už po těch 10 dnech…

Edison

… jenže to někam zmizelo… Škoda. Znova to hledat nebudu.